Aquapark Holiday Camping

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park wodny na terenie dużego kompleksu turystycznego w Łazach, funkcjonujący całkowicie na świeżym powietrzu. Aquapark Holiday Camping Resort mocno stawia na rozrywkę dla całej rodziny, co najlepiej widać po liczbie i zróżnicowaniu dostępnych atrakcji. Basen jest otwarty dla wszystkich, również gości z zarezerwowanym zupełnie gdzieś indziej noclegiem nad morzem.

Znakiem firmowym Aquaparku Holiday Camping jest duży, wodny plac zabaw pod chmurką. Atrakcji dla dzieci jest tutaj całe multum. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to zjeżdżalnie. Można tutaj skorzystać z sześciu różnych ślizgawek - od prostej i stosunkowo krótkiej rynny, przez 18-metrową zjeżdżalnię rodzinną czy wijącą się przez 47 m krętą “Anakondę”, aż po mierzącą 88 metrów długości Zjeżdżalnię Multimedialną. Ta ostatnia zasługuje na szczególną uwagę ze względu na dodatkowe efekty dźwiękowe i wizualne w trakcie dynamicznego ślizgu. Ponadto można tutaj liczyć m.in. na armatki wodne, nadmuchiwaną kopułę czy 4 wanny jacuzzi.

Powyższy plac zabaw to jedna część parku, drugą stanowi strefa rekreacyjna. Tutaj Aquapark Holiday Camping oferuje basen z podgrzewaną wodą i przeciwprądem, dwa brodziki dla dzieciaków - o głębokości 60 i 110 cm, ten drugi wyposażony w 7-metrową zjeżdżalnię - urządzenia do hydromasażu, kolejne jacuzzi czy małą salę do zabiegów masażu oraz saunę suchą.

Ponadto na terenie Aquapark Holiday Camping Resort Łazy znajdują się jeszcze boiska do piłki plażowej (siatkówka),siłownia terenowa czy wypożyczalnie rowerów oraz quadów.

Cennik

Dla Gości spoza ośrodka Holiday Golden Resort czynny w godzinach: 10.30 – 19.00.
Bilet jednorazowy, jednodniowy (bez limitu czasowego) –  69 PLN osoba. Dzieci do lat 3 GRATIS.

Uwaga! Dzieci w wieku do 14 lat, nie mogą przebywać na basenie i w aquaparku bez prawnego opiekuna.

*AQUAPARK CZYNNY OD 08.06.2023 do 03.09.2023. OTWARCIE ZALEŻNE OD WARUNKÓW POGODOWYCH.

Mini przewodnik

Niezwykle rozbudowany plac wodnych zabaw na świeżym powietrzu. W razie zamknięcia kąpielisk na plaży w Łazach, Aquapark Holiday Camping Resort będzie doskonałą alternatywą. Mnóstwo różnych zjeżdżalni i innych atrakcji dla dzieci, podgrzewana woda, wreszcie kilka jacuzzi i innych możliwości w strefie relaksu. Wejściówki do aquaparku HCR są bez ograniczeń czasowych.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja